Konfigurátor bicyklov

Kolos No.6

Skladací bicykel

Konfigurovať
Kolos No.6 - skladací bicykel
Skladací bicykel - dopravný prostriedok vždy a všade pri sebe

Skladací bicykel vezmete so sebou do vlaku, do kancelárie, či domov. Vojde sa všade a je vašim praktickým dopravným prostriedkom v meste alebo na dovolenke.

Vzhľad a vybavenie bicykla si určujete sami v online konfigurátore

Zvoľte si obľúbenú farbu, rozhodnite sa pre osadenie bicykla zodpovedajúce vašim nárokom a vybavenie podľa vašich potrieb. Bicykel vyrobíme presne podľa vašich predstáv.

Profesionálny záručný servis zdarma. Záruka 2 roky

Váš Kolos je vyrobený s maximálnou starostlivosťou a osadený kvalitnými dielmi renomovaných výrobcov. Záručný servis poskytujeme zdarma. My sa staráme, vy jazdíte!

Základná konfigurácia:
od 494 € s DPH

Kolos No.6 - ČO NÁJDETE V ZÁKLADNEJ KONFIGURÁCII?


Rám & vidlica No.6

Skladací rám a predná vidlica sú vyrobené zo zliatiny hliníku 6061. Veľkosť rámu pre 20" kolesá. Vhodný pre mužov aj ženy s výškou postavy 150 - 190 cm. Kompletné krytie radiacích a brzdových laniek bowdenom, pivoty na V-brakes, adaptéry kotúčových bŕzd, zapustené matice pre držiak na fľašu, blatníkové šrúbenie. Magnetické spojenie zloženého rámu.

Náboje a prevody

Náboj zadný a predný Force (hliník) s rýchloupinákom, 7 kolečko Force, prehadzovačka Shimano Tourney 7 rýchlostí, otočná radiaca páčka Shimano „shift grip", prevodník 52 zubov CNC obrobok (hliník), stredová oska so zapúzdrenými ložiskami.

Kolesá

Ráfiky hliníkové dvojité 20" 36 dier, so sústruženými bokmi a nitmi, špice nerez 2 mm, plášte Rubena P 406: 47-406 (20x1,75x2) duša Rubena s AV (s auto ventilom).

Brzdy

Predná a zadná V-brake Force, páčky Force, hliník/plast.


Ďalšie diely

Pedále – Humpert Ergotech, záťažové sklopné
Sedlo - VELO Plush
Gripy – Humpert Ergotech AKS 072- elastomer, ergonomické
Hlavové zloženie – Humpert Ergotech Cartridge
Predstavec riadidiel - sklopný, výškovo nastaviteľný (hliník)

NO.6 v zloženom staveUNIVERZÁLNE, PRAKTICKÉ, DÔMYSELNÉ

Také sú skladacie bicykle Kolos No.6

Skladací bicykel Kolos No.6 vychádza z dnes už klasického poňatia skladacích bicyklov s plášťami 20" (406). Tento typ bicykla získava na popularite vďaka tomu, že pri zachovaní malých rozmerov 87x38x68 cm v zloženom stave poskytuje dobré jazdné vlastnosti pri používaní. Kolos No.6 môžeme doporučiť cyklistom i cyklistkám s výškou postavy od 150 do 190 cm, ktorí chcú používať bicykel v kombinácii s hromadnou dopravou, vlakom či automobilom. Skladací bicykel je vhodný aj pre majiteľov menších bytov, ktorí bojujú s miestom a parkovanie bicykla bežných rozmerov je pre nich komplikáciou.

Zvoľte si obľúbenú farbu, vhodné osadenie a výbavu z ponuky možností v našom konfigurátore a vytvorte si Kolos podľa svojho vkusu, potrieb a rozpočtu. Vyrobíme vám skladací bicykel s preferovanou farbou, osadením a doplnkami, ktorý vám bude sedieť ako oblek na mieru.

Okrem možnosti konfigurácie, urovne spracovania, priaznivej hmotnosti 12 kg vyniká skladací bicykel Kolos No.6 aj praktickosťou zvolených dielov. Napríklad použitie predných nábojov s bežnou roztečou 100 mm a zapletenie oboch kolies štandardným počtom 36 špíc uľahčuje inak problematický servis skladačiek a zároveň maximálne zvyšuje pevnosť zapletených kolies.

Keď skladať, tak s Kolosom!