Konfigurátor jízdních kol

Kolos No.6

Skládací kolo

Otevřít v konfigurátoru
Kolos No.6 - skládací kolo


Skládací kolo – dopravní prostředek vždy a všude při sobě

Skládací kolo vezmete s sebou do vlaku, do kanceláře i domů. Vejde se všude a je vaším praktickým dopravním prostředkem ve městě nebo na dovolených.

Vzhled a vybavení kola si určujete sami v on-line konfigurátoru

Zvolte si oblíbenou barvu, rozhodněte se pro osazení kola odpovídající vašim nárokům a vybavení dle vašich potřeb. Kolo vyrobíme přesně podle vašich představ.

Profesionální záruční servis zdarma. Záruka 2 roky

Váš Kolos je vyroben s maximální pečlivostí a osazen kvalitními díly renomovaných výrobců. Záruční servis poskytujeme zdarma. My se staráme, vy jezdíte!

Základní konfigurace:
od 12 600 Kč s DPH

Kolos No.6 - CO NAJDETE V ZÁKLADNÍ KONFIGURACI?

Rám & vidlice No.6

Skládací rám a přední vidlice jsou vyrobeny ze slitiny hliníku 6061. Velikost rámu pro 20“ kola. Vhodný pro muže i ženy s výškou postavy od 150 - 190 cm. Kompletní krytí řadících a brzdových lanek bowdenem, pivoty na V brakes, adaptéry diskových brzd, zapuštěné matice pro košík na láhev, blatníková šroubení. Magnetické spínání složeného rámu.

Náboje a převody

Náboj zadní a přední Force (hliník) s rychloupínákem, 7 kolečko Force, přehazovačka Shimano Tourney 7 rychlostí, otočná řadící páčka Shimano „shift grip“, převodník 52 zubů CNC obrobek (hliník), osa se zapouzdřenými ložisky.

Kola

Ráfky hliníkové dvojité 20“ 36 děr, se soustruženými boky a nýty, paprsky nerez 2 mm, pláště Rubena P 406: 47-406 (20x1,75x2) duše Rubena s AV (s auto ventilkem).

Brzdy

Přední i zadní V brakes Force, páčky Force hliník/plast.

Další díly

Pedály – Humpert Ergotech, zátěžové sklopné
Sedlo - VELO Plush
Gripy – Humpert Ergotech AKS 072- elastomer, ergonomické
Hlavové složení – Humpert Ergotech Cartridge
Představec řidítek - sklopný, výškově stavitelný (hliník)

NO.6 ve složeném stavu

UNIVERZÁLNÍ, PRAKTICKÁ, DŮMYSLNÁ

Taková jsou skládací kola Kolos No.6

Skládací kolo Kolos No.6 vychází z dnes již klasického pojetí skládacích kol s plášti 20“ (406). Tento typ kola získává na popularitě díky tomu, že při zachování malých rozměrů 87x38x68 ve složeném stavu poskytuje dobré jízdní vlastnosti a komfort při používání. Kolos No.6 můžeme doporučit cyklistům i cyklistkám s výškou postavy od 150 do 190 cm, kteří chtějí používat jízdní kolo v kombinaci s hromadnou dopravou, vlakem či automobilem. Skládací kolo je vhodné i pro majitele menších bytů, kteří bojují s místem a parkování jízdního kola běžných rozměrů je pro ně komplikací.

Zvolte si oblíbenou barvu, vhodné osazení a výbavu z nabídky možností v našem konfigurátoru a vytvořte si Kolos podle svého vkusu, potřeb a rozpočtu. Vyrobíme vám skládací kolo s preferovanou barvou, osazením a doplňky, které vám bude sedět jako oblek na míru.

Kromě možnosti konfigurace, úrovní zpracování, příznivé hmotnosti 12kg vyniká skládací kolo Kolos No.6 i praktičností zvolených dílů. Například použití předních nábojů s běžnou roztečí 100 mm a zapletení obou kol standardním počtem 36 paprsků usnadňuje jinak problematický servis skládaček a zároveň maximálně zvyšuje pevnost zapletených kol.

Když skládat, tak s Kolosem!