Konfigurátor jízdních kol

Kolos No.5

Krosové, trekingové, turistické a expediční kolo

Otevřít v konfigurátoru
Kolos No.5 - krosové, trekingové, turistické a expediční kolo


Trekingové či expediční kolo – na výlety i expedice za hranice všedních dnů

Jízdní kola s chrom-molybdenovým rámem s proměnnou tloušťkou trubek jsou současným standardem pro lehká adventure kola i expediční stroje pro náročnou cykloturistiku.

Kolo na míru - zakázková výroba dle vaší specifikace v on-line konfigurátoru Kolos

Vyberte si osazení kola z nabídky kvalitních komponentů - kompletní řady osazení Shimano Alivio, Deore LX, Alfine, Tiagra dále pak díly Humpert Ergotech, Schwalbe, SKS, Herrmans aj.

Spolehlivost a trvanlivost. Záruka na kolo 3 roky. Záruční servis zdarma

Vyrobíme vám kolo, na které se za všech okolností můžete spolehnout. Poskytujeme prodlouženou záruku a při záručním i pozáručním servisu se o kolo s náležitou pečlivostí postaráme. My se staráme, vy jezdíte!

Základní konfigurace:
od 21 683 Kč s DPH

Kolos No.5 - CO NAJDETE V ZÁKLADNÍ KONFIGURACI?

Rám & vidlice No.5

Rám kola je vyroben z chrom-molybdenové oceli (CrMo). Tenkostěnné trubky mají proměnnou sílu stěny: Horní rámová trubka - 0,9/0,6/0,9 mm, dolní a sedlová trubka 1,2/0,9/1,2 mm. Hlava 1 1,8“, sedlovka prům 27,2 mm. Pevná vidlice CrMo. Kompletní krytí řadících a brzdových lanek bowdenem, pivoty na V brakes, adaptér diskových brzd, zapuštěné matice pro košíky na láhev, zadní a přední nosič Low Rider, blatníková šroubení.

Náboje a převody

Náboj přední Shimano HB-T4000, náboj zadní Shimano FH-T4000, kliky FC-T4010, 165MM OCTALINK, 44X32X22T, přehazovačka Shimano RD-T4000, ALIVIO, SGS 9-SPEED, přední přesmykač Shimano FD-T4000, řadící páčky Shimano SL-M4000, kazeta Shimano CS-HG400-9, 9-SPEED, 11-12-13-14-16-18-21-24-28, řetěz Shimano CN-HG53.

Kola

Ráfky hliníkové dvojité 28“ 36 děr, paprsky nerezové, černé 2 mm, pláště Schwalbe Marathon 32/622 s reflexním pruhem a proti průrazovou ochranou.

Brzdy

Přední i zadní Shimano Alivio BR-T4000, páčky brzd Shimano Alivio BL-T4000.

Další díly

Pedály – Humpert Ergotech, alu / guma
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Představec – Humpert Ergotech Swell stavitelný, A head sloupek 3 podložky - výška 6 cm
Řidítka – Humpert Ergotech rovná (pravítka)
Sedlo - VELO Plush
Gripy – Humpert Ergotech AKS 072- elastomer, ergonomické
Hlavové složení – Humpert Ergotech Cartridge
Stojan - Spanninga Libra

Prodloužená 3 letá záruka!

Kola Kolos No 5 Vás nezklamou v žádné z jejich podob. Ať již jako krosová kola, vybavenější treková či trekingová kola nebo plně osazená expediční kola, všechny vyrobené modely Kolos vám budou spolehlivou oporou na cestách. Na kola Kolos No 5 poskytujeme prodlouženou 3 letou záruku.

PRECIZNÍ, VARIABILNÍ, SPOLEHLIVÁ

Taková jsou dámská turistická kola Kolos No.5

Kolos číslo 5 může být univerzálním bicyklem na výlety i do městského provozu. Lehké krosové kolo, vybavené trekové kolo i plně osazený expediční stroj na cesty za hranice všedních dní. Základem je lehký, ale pevný rám z Chrom - molybdenové oceli, který nabízíme ve třech velikostech pro ideální volbu k vaší postavě. Je pevný a pružný - zejména vhodný i pro náročnou cykloturistiku.

Zvolte ideální barvu, vhodné osazení a výbavu z široké nabídky možností v našem konfigurátoru a vytvořte si Kolos podle svého vkusu, potřeb a rozpočtu. Vyrobíme vám jízdní kolo s optimální velikostí, preferovanou barvou, osazením a doplňky, které vás bude lákat vstříc krátkým výletům i dlouhým mílím expedic.

Poznejte svět i sebe sama ze sedla jízdního kola. To správné kolo Vám rádi vyrobíme.

Kolos je věcí vaší volby...