Konfigurátor jízdních kol

Kolos No.4 GR

Gravel Bike

Otevřít v konfigurátoru
Kolos No.4 - krosové, trekingové, turistické a expediční kolo


Rychlý stroj na špatné cesty

Gravel Bike se zeslabovaným chrom-molybdenovým rámem je tou správnou volbou pro každého, kdo chce elegantní, univerzální, odolné a rychlé kolo s možností rozšíření na vícedenní výlety s bikepacking výbavou nebo expedice s plně naloženými nosiči.

Kolo na míru - zakázková výroba dle vaší specifikace v on-line konfigurátoru

Výška rámu, barva, různá osazení a škála doplňků renomovaných výrobců jako jsou Schwalbe, Ortlieb, Brooks – to vše můžete libovolně konfigurovat.

Spolehlivost a trvanlivost. Záruka na kolo 3 roky. Záruční servis zdarma.

Vyrobíme vám kolo, na které se za všech okolností můžete spolehnout. Poskytujeme prodlouženou záruku a při záručním i pozáručním servisu se o kolo s náležitou pečlivostí postaráme. My se staráme, vy jezdíte!

Doporučená konfigurace:
od 38 958 Kč s DPH

Kolos No.4 GR - CO NAJDETE V ZÁKLADNÍ KONFIGURACI?

Rám & vidlice

Rám vyroben z chrom-molybdenové oceli CrMo se zeslabovanými trubkami. Tlouštky stěn jednotlivých trubek: Horní rámová trubka - 0,9/0,6/0,9 mm, dolní a sedlová trubka 1,2/0,9/1,2 mm. Hlava 1 1,8“, sedlovka prům 27,2 mm. Vidlice CrMo. Kompletní krytí lanek bowdenem, zapuštěné matice pro košíky na láhev, zadní a přední nosič Low Rider, blatníková šroubení.

Výkresy rámů s kótami najdete zde:
rám 54 cm rám 58 cm rám 62 cm

Náboje a převody

Přední a zadní náboj PROFIL disc, 36 děr, 6 děr šroubení na rotor kotoučové brzdy.
Kliky: Shimano Deore LX FC-T671, 170MM HOLLOWTECH 2, 44X32X24T.
Přehazovačka: Shimano Deore LX RD-T671
Přesmykač: Shimano Deore LX FD-T671
Kazeta: Shimano CS-HG62-10, 10-SPEED 11-12-14-16-18-20-22-25-28-32T
Řetěz: Shimano CN-HG95
Řadící páčky: Shimano Dura Ace 7900, 3x10 speed do konců řidítek

Kola

Ráfky hliníkové dvojté 28“ nýtované, pro diskovou brzdu, paprsky nerezové, černé 2 mm, pláště Schwalbe Smart Sam 42x622 s protiprůrazovou ochranou.

Brzdy

Kotoučové mechanické AVID BB7 Road
Rotory AVID 160 mm, 6 šroubů

Další díly

Pedály – Wellgo M111
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Představec – Humpert Ergotech Octopus stavitelný, A head sloupek 3 podložky - výška 6 cm
Řidítka – Silniční 440 mm, řadící páčky na koncích řidítek, černá koženková omotávka
Sedlo – Kolos kožené černé
Hlavové složení – Humpert Ergotech Cartridge

Prodloužená 3 letá záruka!

V žádné ze svých podob vás kola Kolos No 4 nezklamou - ať již jako základní krosová kola, vybavenější treková či trekingová kola nebo plně osazená expediční kola. Všechny vyrobené modely Kolos vám budou spolehlivou oporou na cestách. Na kola Kolos No 4 poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.

Kolosálně cestou necestou!

Kolos No.4 Gravel Bike odpovídá současnému trendu robustních „silniček“ do nepohody, ale navíc nabízí širokou paletu individuální specifikace.

Základem je lehký, ale robustní rám z Chrom - molybdenové oceli (CrMo), který nabízíme ve třech velikostech právě pro vaši postavu. Je pevný a pružný - zejména určený pro náročnou cyklistiku.

Kola Kolos No.4 Gravel Bike vám nabízíme v doporučené konfiguraci, tak jak se zamlouvá nám. Neznamená to však, že je jeho podoba definitivní. Tomuto modelu například vysloveně sluší set tašek Ortlieb určených pro bikepacking: Frame-Pack, Seat-Pack a Handlebar-Pack, které je možné zvolit v konfigurátoru.

Jestliže prozkoumáte konfigurátor podrobněji, uvidíte, že lze kolo pomocí voleb z velké nabídky osazení modifikovat zásadním způsobem jak směrem k jednoduššímu fitness kolu, náročnějšímu adventure bike, či k plně vybavenému kolu pro dálkové expedice.

Záleží na dobrodružství, které se svým Kolosem chcete podniknout a jaký rozpočet hodláte investovat.

Pokud byste v našem konfigurátoru nenašli přesně to, co potřebujete, stačí nás kontaktovat a můžeme vám po ověření kompatibility, dostupnosti a ceny vámi preferovaných dílů zpracovat individuální nabídku.

Výsledkem bude vždy zcela individuální produkt - kolo pouze pro vás a vaše dobrodružství.