Konfigurátor bicyklov

Kolos No.5

Crossový, turistický a trekingový bicykel.

Konfigurovať
Kolos No.5 - krosové, turistické a trekingové bicykle
Turistický bicykel - pre vaše dlhé výlety aj náročné expedície

Krosové bicykle s chróm-molybdénovým rámom s premennou hrúbkou rúrok sú dnešným štandardom pre ľahké adventure bicykle aj expedičné stroje na náročnú cykloturistiku.

Trekový bicykel na mieru - bicykel vyrobíme s vašou individuálnou farbou a osadením

Bicykel vyrobíme podľa vašich predstáv - v online konfigurátore si zvoľte kompletnú radu osadenia Shimano Alivio, Deore LX, Alfine, Tiagra ďalej diely Humpert Ergotech, Schwalbe, SKS, Herrmans a ďalšie.

Spoľahlivosť, trvanlivosť, 3 roky záruka. Záručný servis zadarmo

Základom je kvalitný CrMo rám a spoľahlivé komponenty popredných výrobcov. Vyrobíme vám spoľahlivého parťáka na vaše cesty, poskytneme predĺženú záruku aj profesionálny servis. My sa staráme, vy jazdíte!

Základná konfigurácia:
od 881 € s DPH

Kolos No.5 - ČO NÁJDETE V ZÁKLADNEJ KONFIGURÁCII?


Rám & vidlica No.5

Rám bicykla je vyrobený z chróm-molybdénovej ocele (CrMo). Tenkostenné rúrky majú premennú hrúbku steny: Horná rámová rúrka - 0,9/0,6/0,9 mm, dolná a sedlová rúrka 1,2/0,9/1,2 mm. Hlava 1 1,8" , sedlovka priem 27,2 mm. Pevná vidlica CrMo. Kompletné krytie radiacich a brzdových laniek bowdenom, pivoty na V-brakes, adaptér kotúčových bŕzd, zapustené matice na držiaky na fľašu, zadný a predný nosič Low Rider, blatníkové skrutkovanie.

Náboje a prevody

Náboj predný Shimano HB-T4000, náboj zadný Shimano FH-T4000, kľuky FC-T4010, 165MM OCTALINK, 44X32X22T, prehadzovačka Shimano RD-T4000, ALIVIO, SGS 9-SPEED, predný prešmykovač Shimano FD-T4000, radiace páčky Shimano SL-M4000, kazeta Shimano CS-HG400-9, 9-SPEED, 11-12-13-14-16-18-21-24-28, reťaz Shimano CN-HG53.

Kolesá

Ráfiky hliníkové dvojité 28" 36 dier, špice nerezové, čierne 2 mm, plášte Schwalbe Marathon 32/622 s reflexným pruhom a protiprierazovou ochranou.

Brzdy

Predné i zadné Shimano Alivio BR-T4000, páčky bŕzd Shimano Alivio BL-T4000.


Ďalšie diely

Pedále – Humpert Ergotech, alu / guma
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Predstavec – Humpert Ergotech Swell nastaviteľný, A head stĺpik 3 podložky - výška 6 cm
Riadidlá – Humpert Ergotech rovné (pravítka)
Sedlo - VELO Plush
Gripy – Humpert Ergotech AKS 072- elastomer, ergonomické
Hlavové zloženie– Humpert Ergotech Cartridge
Stojan - Spanninga LibraPredĺžená záruka 3 roky!

Bicykle Kolos No 5 vás nesklamú v žiadnej z ich podôb. Či už ako krosové bicykle, vybavenejšie trekové či trekingové bicykle alebo plne osadené expedičné bicykle, všetky vyrobené modely Kolos vám budú spoľahlivou oporou na cestách. Na bicykle Kolos No 5 poskytujeme predĺženú 3 ročnú záruku.PRECÍZNE, VARIABILNÉ, SPOĽAHLIVÉ

Takéto sú dámske turistické bicykle Kolos No.5

Kolos číslo 5 môže byť univerzálnym bicyklom na výlety aj do mestskej premávky. Ľahký krosový bicykel, vybavený trekový bicykel aj plne osadený expedičný stroj na cesty za hranice všedných dní. Základom je ľahký, ale pevný rám z Chróm - molybdénovej ocele, ktorý ponúkame v troch veľkostiach pre ideálnu voľbu k vašej postave. Je pevný a pružný - vhodný aj pre náročnú cykloturistiku.

Zvoľte ideálnu farbu, vhodné osadenie a výbavu zo širokej ponuky možností v našom konfigurátore a vytvorte si Kolos podľa svojho vkusu, potrieb a rozpočtu. Vyrobíme vám bicykel s optimálnou veľkosťou, preferovanou farbou, osadením a doplnkami, ktoré vás budú lákať v ústrety krátkym výletom i dlhým míľam expedícií.

Spoznajte svet i seba samého zo sedla bicykla. Ten správny bicykel Vám radi vyrobíme.

Kolos je vecou vašej voľby …