Konfigurátor bicyklov

Kolos No.4 GR

Gravel Bike

Konfigurovať
Kolos No.4 - krosové, trekingové a turistické bicykle


Rýchly stroj na zlé cesty

Gravel Bike so zoslabovaným chrom-molybdénovým rámom je tou správnou voľbou pre každého, kto chce elegantný, univerzálny, odolný a rýchly bicykel s možnosťou rozšírenia na viacdenné výlety s bikepacking vybavou alebo expedície s plne naloženými nosičmi

Bicykel na mieru - zákazková výroba podľa vašej špecifikácie v online konfigurátore

Výška rámu, farba, rôzne osadenie a škála doplnkov renomovaných výrobcov ako sú Schwalbe, Ortlieb, Brooks - to všetko môžete ľubovoľne konfigurovať.

Spoľahlivosť a trvanlivosť. Záruka na bicykel 3 roky. Záručný servis zdarma.

Vyrobíme vám bicykel, na ktorý sa za všetkých okolností môžete spoľahnúť. Poskytujeme predĺženú záruku a pri záručnom a pozáručnom servise sa o bicykel s patričnou starostlivosťou postarátme. My sa staráme, vy jazdíte!

Odporúčaná konfigurácia:
od 1 584 € s DPH

Kolos No.4 GR - ČO NÁJDETE V ZÁKLADNEJ KONFIGURÁCII?

Rám & vidlica

Rám vyrobený z chróm-molybdénovej ocele CrMo so zoslabovanými trubkami. Hrúbky stien jednotlivých trubiek: Horná rámová trubka - 0,9/0,6/0,9 mm, dolná a sedlová trubka 1,2/0,9/1,2 mm. Hlava 1 1/8", sedlovka priemer 27,2 mm. Vidlica CrMo. Kompletné krytie laniek bowdenom, zapustené matice pre košíky na fľašu, zadný a predný nosič Low Rider, blatníkové šrúbenie.

Výkresy rámov s kótami nájdete tu:
rám 54 cm rám 58 cm rám 62 cm

Náboje a prevody

Predný a zadný náboj PROFIL disc, 36 dier, 6 dier šrúbenie na rotor kotúčovej brzdy.
Kľuky: Shimano Deore LX FC-T671, 170MM HOLLOWTECH 2, 44X32X24T.
Prehadzovačka: Shimano Deore LX RD-T671
Prešmykovač: Shimano Deore LX FD-T671
Kazeta: Shimano CS-HG62-10, 10-SPEED 11-12-14-16-18-20-22-25-28-32T
Reťaz: Shimano CN-HG95
Radiace páčky: Shimano Dura Ace 7900, 3x10 speed do koncov riadidiel

Kolesá

Ráfiky hliníkové dvojité 28" nitované, pre diskovú brzdu, špice nerezové, čierne 2 mm, plášte Schwalbe Smart Sam 42x622 s protiprierazovou ochranou.

Brzdy

Kotúčové mechanické AVID BB7 Road
Rotory AVID 160 mm, 6 skrutiek

Ďalšie diely

Pedále – Wellgo M111
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Predstavec – Humpert Ergotech Octopus nastaviteľný, A head stĺpik 3 podložky - výška 6 cm
Riadidlá – Cestné 440 mm, radiace páčky na koncoch riadidiel, čierna koženková omotávka
Sedlo – Kolos kožené čierne
Hlavové zloženie – Humpert Ergotech Cartridge

Predĺžená 3 ročná záruka!

V žiadnej zo svojich podôb vás bicykle Kolos No 4 nesklamú - nech už ako základné krosové bicykle, vybavenejšie trekové či trekingové bicykle alebo plne osadené expedičné bicykle. Všetky vyrobené modely Kolos vám budú spoľahlivou oporou na cestách. Na bicykle Kolos No 4 poskytujeme predĺženú záruku 3 roky .

Kolosálne cestou necestou!

Kolos No.4 Gravel Bike zodpovedá súčasnému trendu robustných "cesťákov" do nepohody, ale navyše ponúka širokú paletu individuálnej špecifikácie.

Základom je ľahky, ale robustný rám z Chróm - molybdénovej ocele (CrMo), ktorý ponúkame v troch veľkostiach práve pre vašu postavu. Je pevný a pružny - najmä určený pre náročnú cyklistiku.

Bicykel Kolos No.4 Gravel Bike vám ponúkame v odporúčanej konfigurácii, tak ako sa páči nám. Neznamená to však, že je jeho podoba definitívna. Tomuto modelu napríklad vyslovene sluší set tašiek Ortlieb určených pre bikepacking: Frame-Pack, Seat-Pack a Handlebar-Pack, ktoré je možné zvoliť v konfigurátore.

Keď preskúmate konfigurátor podrobnejšie, uvidíte, že bicykel možno pomocou volieb z veľkej ponuky osadenia modifikovať zásadným spôsobom ako smerom k jednoduchšiemu fitness bicyklu, náročnejšiemu adventure bike, či k plne vybavenému bicyklu pre diaľkové expedície.

Záleží na dobrodružstve, ktoré so svojim Kolosom chcete podniknúť a aký rozpočet hodláte investovať.

Pokiaľ by ste v našom konfigurátore nenašli presne to, čo potrebujete, stačí nás kontaktovať a môžeme vám po overení kompatibility, dostupnosti a ceny vami preferovaných dielov spracovať individuálnu ponuku.

Výsledkom bude vždy úplne individuálny produkt - bicykel iba pre vás a vaše dobrodružstvo.