Konfigurátor jízdních kol

Kolos No.4

Krosové, trekingové, turistické a expediční kolo

Otevřít v konfigurátoru
Kolos No.4 - krosové, trekingové, turistické a expediční kolo


Trekingové či expediční kolo – na výlety i expedice za hranice všedních dnů

Jízdní kola s chrom-molybdenovým rámem s proměnnou tloušťkou trubek jsou současným standardem pro lehká adventure kola i expediční stroje pro náročnou cykloturistiku.

Kolo na míru - zakázková výroba dle vaší specifikace v on-line konfigurátoru Kolos

Vyberte si osazení kola z nabídky kvalitních komponentů - kompletní řady osazení Shimano Alivio, Deore LX, Alfine, Tiagra dále pak díly Humpert Ergotech, Schwalbe, SKS, Herrmans aj.

Spolehlivost a trvanlivost. Záruka na kolo 3 roky. Záruční servis zdarma

Vyrobíme vám kolo, na které se za všech okolností můžete spolehnout. Poskytujeme prodlouženou záruku a při záručním i pozáručním servisu se o kolo s náležitou pečlivostí postaráme. My se staráme, vy jezdíte!

Základní konfigurace:
od 19 950 Kč s DPH

Kolos No.4 - CO NAJDETE V ZÁKLADNÍ KONFIGURACI?

Rám & vidlice

Rám vyroben z chrom-molybdenové oceli (CrMo) s proměnnou tlouštkou stěny trubek: Horní rámová trubka - 0,9/0,6/0,9 mm, dolní a sedlová trubka 1,2/0,9/1,2 mm. Hlava 1 1,8“, sedlovka prům 27,2 mm. Vidlice CrMo. Kompletní krytí lanek bowdenem, pivoty na V brakes, adaptér diskových brzd, zapuštěné matice pro košíky na láhev, zadní a přední nosič Low Rider, blatníková šroubení.

Náboje a převody

Náboj přední Shimano HB-T4000, náboj zadní Shimano FH-T4000, kliky FC-T4010, 165MM OCTALINK, 44X32X22T, přehazovačka Shimano RD-T4000, ALIVIO, SGS 9-SPEED, přední přesmykač Shimano FD-T4000, řadící páčky Shimano SL-M4000, kazeta Shimano CS-HG400-9, 9-SPEED, 11-12-13-14-16-18-21-24-28, řetěz Shimano CN-HG53.

Kola

Ráfky hliníkové dvojté 28“ Remerx Dragon 36 děr, paprsky nerezové, černé 2 mm, pláště Schwalbe Marathon 32/622 s reflexním pruhem a protiprůrazovou ochranou.

Brzdy

Přední i zadní Shimano Alivio BR-T4000, páčky brzd Shimano Alivio BL-T4000.

Další díly

Pedály – Humpert Ergotech, alu / guma
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Představec – Humpert Ergotech Swell stavitelný, A head sloupek 3 podložky - výška 6 cm
Řidítka – Humpert Ergotech rovná (pravítka)
Sedlo - VELO Plush
Gripy – Humpert Ergotech AKS 072- elastomer, ergonomické
Hlavové složení – Humpert Ergotech Cartridge
Stojan - Spanninga Libra

Prodloužená 3 letá záruka!

V žádné ze svých podob vás kola Kolos No 4 nezklamou - ať již jako základní krosová kola, vybavenější treková či trekingová kola nebo plně osazená expediční kola. Všechny vyrobené modely Kolos vám budou spolehlivou oporou na cestách. Na kola Kolos No 4 poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.

VARIABILNÍ, SPOLEHLIVÁ, PRECIZNÍ

Taková jsou jízdní kola Kolos No.4

Kolos číslo 4 může být univerzálním kolem pro město i výlety v různých podobách. Odlehčené krosové kolo ve svém základním osazení, vybavené trekové kolo i plně osazený expediční stroj na dlouhé míle cestou necestou. Základem je lehký, ale robustní rám z Chrom - molybdenové oceli, který nabízíme ve třech velikostech právě pro vaši postavu. Je pevný a pružný - zejména určený pro náročnou cykloturistiku „na težko“.

Zvolte vhodné osazení a výbavu z široké nabídky možností v našem konfigurátoru a vytvořte si Kolos podle svých představ, potřeb a rozpočtu. Výsledkem bude jízdní kolo s individuální velikostí, barvou, osazením a doplňky, které vás bude lákat vstříc krátkým výletům i nekonečným štrekám za hranicemi všedních dnů. Svět je tam venku, je na vás jak ho chcete objevovat. Doporučujeme kolo... A to správné Vám rádi vyrobíme.