Konfigurátor jízdních kol

Kolos No.1

Dámské městské kolo v retro stylu.

Více informací Otevřít v konfigurátoru

Kolos No.2

Pánské městské kolo v retro stylu.

Více informací Otevřít v konfigurátoru

Kolos No.4 EX

Expediční kolo

Více informací Otevřít v konfigurátoru

Kolos No.5

Krosové, trekingové, turistické a expediční kolo

Více informací Otevřít v konfigurátoru

ŽIVOT S KOLOSEM

Cyklistika je jiná. Je to životní styl, který klade důraz na svobodu a individualitu v ryzím smyslu slova. Na kole jste to jen vy, kdo řídíte a určujete svojí vlastní cestu. Zároveň pokud naše svoboda začíná tam, kde končí svoboda toho druhého, pak je jízda na kole aktivitou svobodných lidí, kteří nevstupují (nebo pouze minimálně) do prostoru svobody druhých.

A to je to, oč tu běží - nebo spíše jede.

Jízdní kolo neobsazuje veřejný prostor, nevypouští exhalace a není hlučné. Používání kola není spojeno s žádnými nebo jen s minimálními náklady. Jízda je zdraví prospěšná, rychlá a elegantní.

Vyrazit na celý den nebo i několikadenní cestu na kole a na nic se neohlížet. Všemi smysly vnímat místa, kterými projíždíte. To je zážitek intenzivního pocitu svobody cestování na kole.

V městském provozu je kolo, a tím spíše elektrokolo, jeden z nejrychlejších dopravních prostředků, a přesto představuje pro ostatní jen minimální riziko.

Nejsme stejní a taková jsou i kola Kolos.

Kolos vám umožní dát vašemu pohybu individuální podobu přesně takovou, jakou si představujete. Vyrobte si svůj Kolos podle svých potřeb, vkusu a rozpočtu s pomocí konfigurátoru. Odmítněte konfekci a šijte na míru s Kolosem.