Konfigurátor bicyklov

Kolos No.2

Pánsky mestský bicykel v retro štýle.

Konfigurovať
Mestský bicykel v retro štýle KOLOS No.2
Vo vašich rukách

Jazda na bicykli je vecou vášho rozhodnutia mať voľnosť pohybu, nebyť prekážkou pre druhých a zostať fit. Kolos nie je len dopravným prostriedkom, ale výrazom osobitého štýlu.

Tvorte bicykel podľa svojich predstáv v online konfigurátore

Zvoľte optimálnu veľkosť bicykla k vašej postave. Vyberte si obľúbenú farbu a štýlové doplnky. Voľbou typu prevodovky určte počet prevodov, ktorý zodpovedá vašej kondícii a charakteru trás, po ktorých sa budete najčastejšie pohybovať.

Minimálna potreba údržby. Profesionálny záručný servis zdarma. Záruka 2 roky

• Kolos je zákazkovo vyrobený na základe vašej špecifikácie a osadený starostlivo vybranými dielmi popredných výrobcov. Vyniká dlhou životnosťou a má minimálne nároky na údržbu. Záručný servis poskytujeme zadarmo. My sa staráme, vy jazdíte!

Základná konfigurácia:
od 556 € s DPH

Kolos No.2 - ČO NÁJDETE V ZÁKLADNEJ KONFIGURÁCII?


Rám & vidlica

Oceľový rám v retroštýle spajkovaný „do mufen" vo variantoch výšok 53 cm a 56 cm s 28" kolesami. Vidlica oceľová s priemerom krčka 1".

Náboje kolies, špice, ráfiky

Zadný náboj Velosteel, jednorýchlostný, predný náboj alu so zapustenými ložiskami. Špice nerezové 2,1 mm, ráfiky Remerx City - hliníkové, dvojitá stena.

Brzdy

Predná V-brake, zadná protišľapná.


Ďalšie diely

Kľuky - Mighty, hliníkové
Pedále – Exustar, hliníkové Anti-Rut
Pneumatiky – Schwalbe Road Cruiser, 42-622, reflexný pruh, Puncture Protection
Sedlovka – Humpert Ergotech, hliníková
Predstavec – Humpert Ergotech, hliník, nerez
Riadidlá – Humpert Ergotech, hliníkové
Sedlo - SNP Selle, elastomer, čierne
Gripy - VELO, koža čierna
Hlavové zloženie- TANGE, 1" hliníkové

Ďalšia výbava

Stojan Spaninga, zvonček Velobel Praděd.Vec voľby!

Bicykel je skrátka dobrý z akéhokoľvek uhla pohľadu.

Bez ďalších výdavkov vás dopraví kam potrebujete, udržuje postavu, nezamoruje vzduch exhalátmi, zlepšuje náladu! Teda ak je to správny "kolosálny bicykel".

Môžete zvoliť maximálne jednoduchý odľahčený bicykel bez prevodov, alebo na rovnakom ráme vytvoriť komfortne vybavený sedemrýchlostný mestský bicykel s poriadnym predným nosičom.

Navrhnite si ho tak, aby vám padla veľkosť, ladila farba a zároveň bol praktický na každodenné používanie. Váš Kolos No.2 sa vám odvďačí tým, že nielen skvele poslúži ale bude aj dobre vyzerať. Kolos No.2 je len vecou vašej voľby.